Logowanie do hurtowni login
hasło

Koszyk jest pusty
 
Ekrany projekcyjne - Ekrany elektryczne

Ekran projekcyjny KING


Ekrany elektryczne o szerokości od 600 - 1200 cm.
Konstrukcja zaprojektowana tak, aby zapewnić pełną stabilność dużego ekranu. Mechanizm z silnikiem 230V z regulowanymi włącznikami krańcowymi (do ustawienia dolnej i górnej pozycji zatrzymania). Obudowa stalowa pokryta lakierem proszkowym (kolor czarny, szary). System rozwijania i zwijania ekranu zbudowany z wykorzystaniem linek wciągających dolna belkę ekranu, co jednocześnie powoduje nawijanie powierzchni projekcyjnej. Zastosowana powierzchnia projekcyjna matowa biała stosowana jest do projekcji przedniej, możliwa jest również projekcja wsteczna.
Ekrany KING zaprojektowane i budowane z myślą o profesjonalnych zastosowaniach w aulach akademickich, centrach konferencyjnych, teatrach i salach widowiskowych. Wysoka jakość, doskonała i trwała powierzchnia projekcyjna to cechy, na które składa się sukces ekranów KING.
Ekrany KING produkujemy w oczekiwanych wielkościach powierzchni projekcyjnej, tak aby pasowały do rozplanowanego wnętrza. Szybkość realizacji zamówień, jakość produktów oraz doświadczenie VIZ-ART przekonują do wyboru ekranów KING do wielkoformatowych projekcji. Sterowanie z włącznika klawiszowego, bezprzewodowe, radiowe lub na podczerwień precyzyjnie rozwinie i zwinie ekran do zaprogramowanej wielkości.


 
 
Powrót
©JBoffice 2005
 
 

Uwaga!

Aby ułatwić uzytkownikom korzystanie z serwisu nasza strona uzywa plików cookies.Brak blokady tych plików oznacza zgode™ na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Wiecej Informacji znajdziesz na stronie polityka prywatnoœci